• kanarya
 • 303
 • 9 Haziran 2015
 • 4
 •  1

Saka Kuşu Banyo Yapıyor

saka-kuşu-banyo
Saka Kuşu Banyo Yapıyor

Saka Kuşları çok uzun yıllar önce ülkemizde yetiştirilmiş, üretilmiş ve hâlen de beslenilen bir kuş ırkıdır. Bu yazımızda kendi kanalımızdan bir video sunacağız siz değerli ziyaretçilerimize, video alıntı yapılarak kendi kanalımıza yüklenilmiştir.

Öncelikle şunları dile getirmeliyiz ki; kuş gerçekten çok güzel eğitilmiş, eğitici kişiyi buradan kutluyoruz. Muhabbet Kuşlarının avuç içerisinde banyo yapabilmesini normal karşılayabiliriz, bunu bir çok kişi yapabilir. Fakat Saka Kuşunun avuç içerisinde banyo yapması kesinlikle büyük sabır, azim ve doğru bilgi gerektirir. Umarım bu video hoşunuza gider, yorumlarınız bizim için oldukça önemlidir.

 

Yazar: kanarya #administrator

kanarya.com.tr sitesinin kuruluşu 8 Haziran 2015 yılıdır. İçerisinde kanaryalar hakkında genel bilgi veren çok büyük site olmasının yanı dışında, diğer doğa kuşları ve evcil hayvanlar hakkında da bilgi barındırmaktadır.
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 4 YORUM YAPILMIŞ

  Selim 25 Haziran 2015 - 12:59

  Çok güzel ya. Keşke benim kuşum da böyle banyo yapsa, elimizle tutup zar zor banyo yaptırıyoruz. Banyo yapmayı seviyor ama kendi kendine suyun altına girmiyor 🙁

   kanarya 25 Haziran 2015 - 13:12

   Selim bey merhabalar, kuşunuz evcil bir kuş türü ise banyo yaptırılması zor olmamalıdır. Doğa kuşu ise oldukça zordur. Sabır, deneyim, tecrübe vb. şekilde şeyler gereklidir.

  Fatih 28 Temmuz 2015 - 16:21

  hoş bir manzara beğendim valla ne yalan söyleyeyim hoşuma gitti, saka kuşlarını kafese alıştırmak problem adam elinde banyo yaptırıyor daha ne oldu ki, paylaşım güzel kanarya ekibi yüreğinize sağlık

   kanarya 8 Eylül 2015 - 10:33

   Rica ederiz Fatih bey, beğenmenize sevindim.