• kanarya
  • 2.759
  • 25 Haziran 2015
  • 0
  •  21

Gloster Kanarya Ötüşü – Sesi

Gloster Kanarya Ötüşü – Sesi

Merhaba değerli kanarya.com.tr takipçileri, yabancı bir kanaldan kendi kanalımıza yükleyerek bir video sunuyoruz. Gloster kanaryalarda bilindiği üzere hareket süresi çok ise bu sağlıklı olduğu anlamını taşımaktadır, vücuduna sıkı ve tüyleri oldukça parlak durur.

Gloster Kanaryalar 2 çeşite ayrılır; Tepeli Gloster Kanaryalar ve Tepesiz Gloster Kanarya olarak. Tepeli Gloster Kanaryalara ”Corona”, Tepesiz Gloster Kanaryalara ise ”Consord” adı verilmektedir. Bu yazımızda da kısa bir bilgi vermek istedik az da olsa, devamı için; Gloster Kanarya adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz bu konumuzda, şimdi gelelim Tepeli Gloster kuşumuzun ötümüne. Bizler açıkçası kanarya.com.tr ekibi olarak beğendik. Kuşun duruşu, ötüşü, mutfakta yalnız bir şekilde durması oldukça güzel duruyor.

Yanlışı olan yerleri bizler ile paylaşabilirsiniz, beğenmenizi umut ediyoruz. Resim sadece görsel olarak eklenilmiştir, video da olan kuş ile herhangi bir alakası yoktur.

Saygı ve Sevgilerimizi sunuyoruz, bizi takip etmeyi bırakmayınız.

Yazar: kanarya #administrator

kanarya.com.tr sitesinin kuruluşu 8 Haziran 2015 yılıdır. İçerisinde kanaryalar hakkında genel bilgi veren çok büyük site olmasının yanı dışında, diğer doğa kuşları ve evcil hayvanlar hakkında da bilgi barındırmaktadır.
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ