Etiketlenen üyelerin listesi

Konu: Pvc kafes

1. Durum : Çevrim Dışı
    Konular : 8
    Aldığı Beğeni: 13
    Beğendikleri: 0

Pvc kafes

Pvc kafes

Arkadaşlar PVC kafes almayı düşünüyorum.İzmir Bornova da Emre Kafes var.Ürünlerini kullanan var mı.Tavsiye eder misiniz...

2. Durum : Çevrim Dışı
    Konular : 14
    Aldığı Beğeni: 38
    Beğendikleri: 34

Erkan bey,

Ben kullanıyorum ve kesinlikle memnunum. Ama demonte olarak gelirse sorun oluyormuş. O yüzden hazır olarak gelmesini isterseniz işinize yarar mutlaka. Ve memnun kalırsınız

3. Durum : Çevrim Dışı

Aytun bey demonte olarak gelirse ne gibi bir sorun oluyor...Parçaları eksik falan mı geliyor.Kargoyla gönderdiklerin de demonte gönderiyorlarmış...

4. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Adana
    Konular : 28
    Aldığı Beğeni: 170
    Beğendikleri: 106

bendeki de emre kafes. bir sorun yok, fiyatına göre iyi. demonte geldi. kırılan yerler vardı. monteli de olsa kırılır
    Size ne yapacağınızı söyleyebilirler, ama ne düşüneceğinizi asla!

5. Durum : Çevrim Dışı

Cevaplarınız için teşekkürler.
    ..Pvc kafesi tavsiye ediyor musunuz?Fiyat mdf kafeslere göre daha fazla...Verdiğimiz paraya değer mi?Zamanla çarpılma ve ya başka sorunlar olur mu?Güneş ışığından zarar görür mü?

6. Durum : Çevrim Dışı

ben şahsen, ne tel, ne mdf kullanmam.. pvc rahat, yıkanır, silinir.. hafif... kafesimde şuan tek keşke dediğim, giotin kapı dediğimiz, akıllı yemlik kapısı keşke olmasaymş.. yukarda iki adet yaylı kapı daha kullanışlı, tünek takarken sıkıntı oluyor

7. Durum : Çevrim Dışı

Teşekkürler...Pvc kafesler benim de hoşuma gidiyor.Görüntü olarak daha güzel gözüküyorlar...
    Kanarya Deniz Bunu beğendi.

8. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : İstanbul/Gültepe
    Konular : 48
    Aldığı Beğeni: 87
    Beğendikleri: 61

http://www.emrekafes.com/pvc-kafesler/model-11/

Arkadaşlar merhaba. Bende pvc kafes almayı düşünüyorum yakın zamanda. Yukarıda linkini verdiğim pvc kafesin ölçüleri gloster için fazla mı büyük olur acaba,yoksa daha mı iyi olur genişlik açısından. Birde Deniz Hanım belirtmiş giyotin kapısı yerine yaylı kapı olsaymış keşke diye. Nede olsa tecrübeli bizlerden bu konuda. Ben eğer alırsam ilk defa alacağım bu yüzden kullananların tecrübeleri benim için çok önemli. O şekilde istenirse ona göre gelmez mi acaba ? Sitesinde yazmış gerçi değişiklik yapılmamaktadır diye. Yine merak ettiğim bir şey orta bölme tel mi yoksa pvc mi ? Ayrıca online sipariş varmış galiba sitesinde. Daha önce sipariş vermiş olanlar mutlaka bilirler. Kredi kartına taksit yapılıyor mu yoksa tek çekim mi oluyor. Ayrıca İstanbul için kargo parası ne kadar gibi olur aşağı yukarı(İzmir-İstanbul).

Başınızı ağrıttım biraz. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

9. Durum : Çevrim Dışı

@Mustafa Gültekin standartdan biraz büyük, tercih sizin.. york gibi büyük ırklar için mutlaka gerekli, glosterde seçim size kalmş. yaylı kapıyı siparişle yapıyorlar.. tel diye sorduğunuz ara bölme ise, tel üretim zamanı çiftlerin birbirini görmesi için iyi olacaktır. tekleme yaparken de sorun. ikiside olmalı yani. kredi kartına taksit yapıyor fakat vade farkı alıyor. kargoda sanırım 60 tl, civarı tutuyor. arayarak sorabilirsiniz, ilgili davranıyorlar. ayrıca bu modelin yem korumalı olanını tercih edin. ortamın kirlenmesini büyük oranda etkiliyor
    Mustafa Gültekin Bunu beğendi.