Arkadaşlar yabancı bir siteden buldum çeviri programı bu kadar çevirdi sizlerle paylaşmak istedim. Ben rengini çok beğendim ilgimi çekti....

RAFT gelen Fiorino

Polmadan PROJESİ arlare Fiorino bir söz olduğunu, bir ölçüde imkansız. Evet, biz dürüst iseniz, doğru, biz burada Kanaryalar bu yeni nesil hakkında konuşmak için bugün Fiorino evrimi belli bir yöne gitmiş çünkü. Ben daha iyi anlatmaya çalışacağız, ama bunu yapmak için, zaman içinde geri gitmek gerekir birkaç on yıl. Biz orta-yetmişli ve Umberto hakkında zaten vardı, Kanaryalar kıvrılmış ve damızlık ve yargıç deneyimli diğeri için ıslak hemşire kullanmak için kullanılır ırkları kanaryalar Gloster için Kıvrımlı Kuzey Ciuffato kesişiminden doğan. Bazı Mestizos, daha 'zor' kıvrılmış ben ıslahında bir acemi olduğum için ben 'bukleler' vardı her şeyi çekti hissettim, kıvrılmış. Dinlemenin yanı sıra Umberto üreme ziyaret vesilesiyle özledim vermedi, bizim dernek kazandırılan Profesör, dersleri açık ağızlı. Benim gibi biri için yıllar ve yıllar sonra o geçmiş kendi kuşlar üremek için sadece girmişti Kanaryalar dünya memnuniyeti ile doğurmak gelmesi temel amacı ile Kıvrık "Parisliler" Ben o kadar çok duymuştum, bilgi Umberto Zingoni olarak doğrudan çiftçinin ben talip olabilir iyi oldu. Kanaryalar küçük kıvrılmış ırkları kıvrılmış ve bu dizi yoksun çünkü, yeni bir nesil oluşturmak mümkün olmasaydı Ancak, onun benim coşku tarafından teşvik çiftlik ve Mestizos hayran benim ziyaret biri sırasında, ben profesör sordu. Bu küçük Padua benzer geniş yaprağı ile mümkün olduğu kadar küçük bir kanarya ile temsil edilmesi olmuştur. Hatta tasarım tarafından eğer, bir süre sonra, fırsat birlikte iki çiftlikleri getirmek ortaya çıkan ve o andan itibaren, kafesler, kuş kafesleri ve büyük kuş kafesi ve "şamata" olarak, birçok memnuniyeti ile uzun yıllar devam eden dernek başladı her şeyden önce, çok az seçimi kıvrılmış. Yol boyunca, ilgili kurumlara proje sunumu sırasında, onlar iki düşünce okulu oluşturdu. Bir Padovano (ı istenen olurdu gibi) gibi bol bukleler ile kıvrılmış bir mini oluşturulmasını destekledi ve bunun yerine bir kanarya seçti kim başka kıvrılmış ama vücudun bazı alanları ile (tüyleri tipi dell'Arricciato Kuzey düzeltmek için aynı zamanda açıkça, tutam). O seçici bu ikinci satırda lehine bir çoğunluk verildi, ben (1989 yılında Profesör ile yapılan) yeni bir ırk yaratma gibi önemli bir amaca ulaşmak için büyük bir memnuniyet çalıştı, ancak, içinde kaldığını fark Ben bir mini alma rüyasını gerçekleştirmek mümkün olmayan bu tüyleri maksimum ifade büyüklüğü minimum birleştirmek istiyorsunuz kıvrılmış pişman. . Belki de fikri RAFT şeklini aldı o zaman oldu çok taşımak için baş, küçük tombul, kısa kuyruk ve belki de tüm beyaz ...... .a rüya: Zaten o özellikler hayal!

İlk adımlar

Bu arada, ortaya çıkmıştı açıklık yararlanarak ailem tarafından sahip olunan bazı işyerlerinde, ben Lucca ilinde benim çiftlik taşındı. Mevcut geniş alanlarda daha iyi "PROJESİ" seçim sürecini planlamak için, dolayısıyla üreme çiftleri ve, bir dizi var bana izin verdi. Amacı ile çalışanların bazıları ile başkaları ile, boyutunu küçülterek ve o kafasına iyi bukleler emniyete almak için tasarlanmıştır çiftleri yarattı.
Ben süper curling ama zengin tüyleri ile, Fiorini ile AGI boyutunu küçültmek eşleştirmek başladı, yol ilk olarak bu amaç için uygun özelliklere sahip AGI tüm az sayıda engellerle doluydu. Ben AGI ile hem erkek ve dişi kullanıldı Fiorino Fiorino, aslında ilk yıllarında oldukça hayal kırıklığı sonuçları ile karakterize edilmiştir kadın AGI ama, o erkek. Bunun yerine başlı Parisli olduğu gibi geçirdiğine dair (hem niyetinde Fransızca gibi) ya da yumuşak, en iyi durumda, küçük boyutu ve iyi bukleler ile karışık kan doğmuş fakat bulundu. Ben elde veya ara organları
Başın ancak aşırı boyutta büyük bir bukleler ile.
Neredeyse küçük bir vücut imkansız olduğunu o iyi bir kafa monte görünüyordu. Yine de daha iyi kafa minimal boyut birleştirmek için görmek için iki ayrı gruplarından elde edilen konulara geçmek birkaç yıl için devam etti. Yakın bir akrabalık kullanırken beni hızlı sonuç değişmedi istediğiniz karakterleri ayarlamak için izin verdi. Çocuklar ise küçük baş kötü idi, o güzeldi çocuklar kaçınılmaz büyüktü. "RAFT" Ben eksikti bir şey almak için, ben hala doğru yolu seçmiş olmasaydı, ben beyin arrovellavo ama sorumlu değildi.
Bu yüzden birkaç yıl için seçimi üzerinde itme ve birden fazla kez, kötü sonuç oldu her şeyi bırakmaya karar noktasına neredeyse bana getirdi oldu.

Torna ve seçim

Sonra AGI gruplarının biri bu oldu, aile portakal tam bir şube, ben selezionavo artık kontrolünü olabilir ki (ne yazık ki o AGI için) güçlü bir itme indirgeyici gösterdi. Yıl yıl sonra, (onların kaput tam gerçekten güzel, bukleler için AGI en iyi özelliklerinden bazıları sunarken ben, üretilen birçok denekler arasında ve mükemmel simetri bukleler), gerçekten inanılmaz küçük boyutu vardı.
Ben 'PROJESİ' seçim sürecinde gerçek bir dönüm noktası vermek için, sadece ne gerekli oldu. Hep bir kişi soluk portakal, çok küçük, seyir 'Round' kısa kuyruk, büyük kalça ve açıkça bir kadın gibiydi tam kafa kapağını hatırlar. Bir erkek olduğu ortaya çıktı o konuda, üzerinde, şu anda rojects kurucularından biriydi mevcut. Bu konu ile gerçek bir 'damızlık' Gulden tüylü gelen 'hayal kırıklığı' konuları ile birleştiğinde, genç çocuk ve beden ve kafa iyi curling ile almaya başladı.
Yakın soyluluk elde edilen konuların sıkı bir seçim bana fenotipik aklımda batmıştı standardından yola tüm bu atmak için izin verdi. Ben kesinlikle, birkaç yıl çalışır ancak gereken Proje ile almak için ben girişti doğru yolda. Bugün ben roject rağmen, hala geliştirilmesi için bir oda var sadece yeni yaratılış herhangi bir cins olduğu gibi, bizim için bir gerçeklik olduğunu söyleyebiliriz. Bu marjları endişe o kadar çok miktarda ve tüyleri kaliteli ama, başka bir şey 'PROJESİ' boyutu daha da azaltılması daha.
Pratikte almak için en zor olan çağrışım kafa "kapak", sen çok şey söyleyebiliriz ama kesinlikle ben yine de yetiştiricilerin merakını tatmin etmek için değil. Bu AGI ile ilgili benim deneyim sonucu rağmen, yani kapak tam sadece biri olduğunu bana gösterdi çünkü gibi, kuruluşundan sorumlu olan faktörler ve yollar çeşitlidir. Biz bir kafa kapağı oluşumunu düzenleyen faktörler Mendel veya olup olmadığı sorusu, ancak, başlar kantitatif. Birçok ipuçları İkinci hipotez lehine ve belirleyen genlerin miktarına göre düzenlenir ek olarak, kep, "değiştirici genler" sözde genlerin başka türüne göre daha fazla değişiklikler uğrar eklersiniz. Belirli bir yön varsayıyorum bu şekilde bu genler tüyler folikül konumunu değiştirin. Ben bu kafa kapağı arayan, bir değil daha fazla yol vardır, neden nedeni olduğuna inanıyorum. Biz bazı, bize bilinen en azından bu inceleyebilirsiniz. Parisli başkanı bu kret evrimi ve bu nedenle yavaş yavaş yıllar içinde güzel bir kap gibi bakmak için tüm boyun up bağlamak için gelmiş bir tepe ve yaptım niceliksel faktör sonucudur Daha önce. anılacaktır başka bir yol tipik kafalarını almak için bir baş tarafına ortaya çıkan (sol veya sağ fark etmez) tüyleri ile oluşmaya başlar ve o kadar görkemli kap gelişmeye yukarıda döner budur. Ayrıca, bu durumda, karakteristik bir özelliği esas olarak nicel bir karakter ile belirlenir bariz görünmektedir. Başka bir yol belli olduğunu ve hepimizin baskın faktör olduğunu bildiği gibi yığın faktör geliyor. Ama nasıl alçakgönüllülükle başını iki kanarya bağlanması kapaklarını açıklamak? Gizem! Benim sözleri daha tamamlanmış olacaktır ne zaman resimlerle onları belgelemek ve ilgili çiftçilerin konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Söyleyebileceğim şu an için ne zaman geçtikçe kap başları bizim ROJECTS çok yüksek oranlarda ulaşan bizim AGI giderek mevcut olmasıdır.
Bazen Aralık 1989'da, Pordenone düşünüyorum, COM tarafından forint tanınması günü. Ben standardın belirgin özelliklerini stabilize etmek için gerekli yıllar hatırlamak, büyük bir iş küresel tanıma, Dünya Şampiyonası organize edildi Avrupa kentlerinde sayısız geziler için hedefe ulaşmak için gerekli olan yapmalısınız içinde 'Yeni' yarışları sunmak ve ilerleyen yaşı en az ve önce uzun yıllar aynı enerjiye sahip olamaz. Tüm bu fedakarlıklar makul olan herkese açık caydırıcı daha fazla olmalıdır şeylerin duygusu. Ancak, onlar bir sürüyü yönetmek için bu kadar tutkuyla aşık olduğu için, 'Kıvrımlı' kanarya bir tedavi edilemez hayranıyım tüm bu nedenlerden dolayı, şelaleler var, neden evden mesafe 60 km, birkaç çiftlerinden oluşur ve şimdi bir kez daha coşku, tavsiye tarafından teşvik ve hatta bazen Umberto Zingoni ve Francesco Rossini olarak iki geçerli yetiştiriciler ve eski arkadaşlar eleştiri, ben 'PROJESİ' olarak adlandırılan bu yeni maceranın içine paldır küldür kendimi attım.
Ben genellikle bu kelimenin ne anlamı daha doğrudan, isim 'PROJESİ' aksi takdirde vadesi ne soruluyor. Eh, oldukça basit, RAFT ben bir yetişkin olarak, benim büyük yerel tarım var, şimdi benim ergenlik ve nerede yaşadığı akan küçük bir dere olduğunu. Ben bu ismi, yanı sıra bir şey dakikada, kanarya küçük, zarif, olması gerektiği gibi, bu yeni nesil fikir verir çünkü en azından duygusal nedenler, seçti.
Resmin düşkün olarak benim roject 'çerçeve' favori, her zaman istenen ve büyük bir sabırla boyalı düşünün gözlerimin zevk ve o kendi çiftliklerinde bunu isteyen birçok çiftçi.

rogetto Alıntıdır.