Etiketlenen üyelerin listesi

1. Durum : Çevrim Dışı
    Konular : 6
    Aldığı Beğeni: 0
    Beğendikleri: 0

kanaryamin türü

kanaryamin türü

merhabalar kanarya severler. kanaryalarla icli disli olmam yaklasik 3 aydir. 2 cift kanarya aldm ve beslemeye basladm ufak tefek sorunlarim olsada ustesinden birsekildenyrldim. ve daha sonra cok degisik bir irk olan bu cifti aldim. erkegin saclarinin uzun disinin ise bacaklarininn diger kanaryalara gore daha uzun olmasi bu kanaryalarn cok bulunur bir turden olmadigini gosteriyor. iyi bir ucret karsiligida aldm. peki bu kanaryalarinn turu ne? nasil bakilmalidir.? nedir.ne degildir.

2. Durum : Çevrim Dışı

simdi forumunuzda turlere baktim ve kanaryalarimin. bahsettigim saci uzun olan, : tepeli. digrt bacaklari uzun olan ise skoc tarzi oldugunu ogrendim. peki bu kanarya turleri hakkinda bilgisi olan yokmu.? tek bildigim tepeli türü kendi türü ile es olamadigi. olsa bile yavru alinamayacağı...

3. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Adana
    Konular : 28
    Aldığı Beğeni: 170
    Beğendikleri: 106

Üzülerek söylüyorum, kanaryalarınız kırık kuşlar. Farklı ırkların çiftleşmesi ile ırkı belli olmayan kuşlar üretiliyor. Bunlara da malta deniyor.
    İlk başlarken hepimizin yaşadığı şeyler bunlar, pahalı fiyatlara kuş almak. Bu yüzden kuşların üteticilerden alınması taraftarıyım.
    Fakat şu da var; başlangıç olarak maltalar güzel kuşlardır. Irklarının en iyi genlerini taşırlar. Güzel öter, güzel yavru bakar ve dirençleri yüksektir. Acemiliğinizi atmak için iyi olacaktır.
    Sarı olan kıvırcık ırkından gelme, diğerini çözemedim

4. Durum : Çevrim Dışı

tskler deniz hanim. brn yurt disinda yasadigm icin arastirma sansim olmuyor. dukkanij birinden aldm o yabanci irk bu ulkede uretilmis bir kus degil dedi. sanirm turk parasi ile 280 tl civarinda para verdim. eger yavrulari olur uretim yaparsaniz ileride iyi fiyatlarda cift cift satip ticaretini bile yapabilirsnz gibi seyler soledi. benmde kalbim biraz olsn mutmain oldu. hayirlisi olsn diyelim. acemilik.

5. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Adana
    Konular : 28
    Aldığı Beğeni: 170
    Beğendikleri: 106

Tabiki yavrulardan satarsınız. Ama sizin aldığınz yavrularda vasıfsız olacaktır. Bunla acemiliğinizi atın. Yavru almayı öğrenin. Yavruları ile satar ırk kuş alırsınız