Etiketlenen üyelerin listesi

1. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : ANTALYA
    Konular : 3
    Aldığı Beğeni: 1
    Beğendikleri: 1

Kum dağılması

Kum dağılması

Merhaba arkadaşlarım başlıktada belirttiğim gibi kuşlarımdan erkek olanın bir tanesi ciddi derecede kumluktaki kumları dağıtıyor, 2 günde kumluğun hepsini heba ediyor. Taban kum ile dolu ve kumu yemden çok tüketiyor gözlediğime göre. Bugün sabah etrafına ince tüy atmış çok az. Stres faktörü olduğu besbelli ama bu kum düşmanlığı neden çözemedim ilk defa başıma geliyor! Daha önce erkek kuş tarafından böyle bir şey başınıza gelmişmiydi?
    Konu Turan tarafından (1 hafta önce Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.
    Turan BOZKAYA
    turanbozkaya@gmail.com

2. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Adana
    Konular : 24
    Aldığı Beğeni: 143
    Beğendikleri: 104

Onu strese sokan nedeni ortadan kaldırın. Eğer tüye girerse bu sezon verim alamazsınız

3. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : ANTALYA
    Konular : 3
    Aldığı Beğeni: 1
    Beğendikleri: 1

Sade yeme karşı hayvanın büyük bir isyanı var. Yem değişikliği yaptı sanırım. Sade yeme zaman zaman dönmek gerekiyor Antalyada. Hava şartları hergün değişiyor burada. Kışın ortasında bile günde 10 ya da 15 dereceattığı olmuştur.
    Konu Turan tarafından (1 hafta önce Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.
    Turan BOZKAYA
    turanbozkaya@gmail.com

4. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Adana
    Konular : 24
    Aldığı Beğeni: 143
    Beğendikleri: 104

Yılın 4 mevsimi karışık yem veriyorum ben. Tüm tohumlara ihtiyacı var diye düşünüyorum.
    Yem değişikliği yaparken, yavaş yavaş yapmak gerekiyor. 4/1 oranla başlayarak. Eski yemden 4 yeniden1.. Sonra oranı bir bir artırarak. Alıştrımak sindirim sistemi için gerekli
    Turan Bunu beğendi.