Etiketlenen üyelerin listesi

1. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Kayseri
    Konular : 55
    Aldığı Beğeni: 123
    Beğendikleri: 94

Değişim İçin Çok Az Kaldı

Değişim İçin Çok Az Kaldı

Merhaba sevgili Kanarya ve diğer evcil severler, biliyorum çok beklektiğimin farkındayım. Fakat elimden bu aralar pek bir şey gelemiyor. Şu an için tartışılmaz Türkiye'de en iyi alan adı (kanarya) ve en iyi Kanarya sitesine sahip olduğumuzu rahatlıkla dile getirebilirim.

Kısa bir zaman içinde yapacağım şeyler arasında forum'un iOs ve Android uygulamasını yaptırıp, kolayca üye olma şansı yaratacağım. Bunlar için sadece zaman gerekiyor, göstermiş olduğunuz sabırdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Çok harika yerlere geleceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın.
    Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Durum : Çevrim Dışı
    Konular : 13
    Aldığı Beğeni: 33
    Beğendikleri: 34

Hocam fırsatınız olmaması o kadar mümkün ki. Ben bile yetişemiyorum hayatıma. Sabahın 6 sında güne başlayıp gece 11-12de anca istirahate çekilebiliyorum ki yetmiyor hocam yetmiyor. her gün2 saat iş için yolculuk, iş koşturmacası hepsi normal yani

3. Durum : Çevrim Dışı
    Nereden : Kayseri
    Konular : 55
    Aldığı Beğeni: 123
    Beğendikleri: 94

@aytunvural2003 eğer İstanbul ise şehriniz çok daha zor durumunuz. Ben Kayseri de iş yerine en fazla 10 dakikada gidiyorum. (İş yerim 7-8 km) Fırsat buldukça girmeye çalışıyorum ama kafamı toparlayamıyorum, sizin durumunuz çok daha zordur eminim, empati kurabiliyorum. O yollar, o yoğun tempo gözümün önüne geliyorda gerçekten durumunuz çok zor.