PAPAĞANLAR
PAPAĞANLAR
Sülfür Kakadu Papağanı

SÜLFÜR KAKADU PAPAĞANI Sülfür Kakadu papağanlarının doğal yaşam alanları Endonezya, Güney Pasifik Adaları ve Avustralya’dır. Bu bölgelerin büyük..

PAPAĞANLAR
Sarı Mavi Ara Papağanı

Sarı Mavi Ara Papağanı Sarı mavi ara papağanı uzun kuyrukları ve sarı- mavi renkte ki tüyleri ile Dünya’da tanınan bir papağan türüdür. Kökenleri Güney..

PAPAĞANLAR
Sarı Alınlı Amazon Papağanı

Sarı Alınlı Amazon Papağanı Amazon papağanları yaklaşık 26- 28 tür arasında değişiklik göstermektedir. Bu papağanların kökenleri ve genel yaşam bölgeleri..

PAPAĞANLAR
Kırmızı Macaw Papağanı – Ara Papağanı

Kırmızı Macaw Papağanı - Ara Papağanı Kırmızı ara papağanlarının ortalama boyları 85 cm’dir. Papağanlarda ki tüylerin renkleri ağırlıklı olarak parlak..

PAPAĞANLAR
Sultan Papağanı

Sultan Papağanı Sultan papağan türü diğer papağan türlerinin arasında sevecen yapılarından dolayı en çok tercih konusu olan papağan çeşidi olarak bilinmektedir...

PAPAĞANLAR
Goffin Kakadu Papağanı

Goffin Kakadu Papağanı Goffin Kakadu papağanlarının kökenleri Endonezya’dır. Kendi vatanları olan adalardaki ağaçların kesilmesinden dolayı 1970 yıllarında..

PAPAĞANLAR
Cennet Papağanı

Cennet Papağanı Cennet papağan türleri agresif, gürültücü, sosyal, meraklı ve uçucu kuşlar olarak bilinmektedir. Günün her saatinde seslerini duyabileceğiniz..

PAPAĞANLAR
Jako Papağanı

Jako Papağanı Günümüzde konuşma kolaylığı açısından en çok tercih edilen papağanlar arasında jako papağanı gelmektedir. Bu papağan türlerinin..