KANARYA
KANARYA
Kanaryalar

Kanaryalar Kanaryalar 15. Yüzyıldan daha eski dönemlerde ilk olarak “Köpek Adası” olarak adlandırılan adada keşfedilmiştir. İlerleyen dönemlerde “Köpek..

KANARYA
Kanaryaların Yabani Kuşlarla Melezlendirilmesi

Kanaryaların Yabani Kuşlarla Melezlendirilmesi Öncelikle asıl sorumuz Nasıl ve Niçin Melez Yetiştirilir? Doğada cinslerin karışması, aralarına aşılması zor,..

KANARYA
Kanarya Evcilleştirme

Kanarya Evcilleştirme Sitemiz içerisinde ilk açtığımız konularda kanaryayı tanıtır, onun türlerini, nitelik ve özelliklerini açıklarken, insanoğlunun doğadaki..

KANARYA
Kanarya Yavruların Ötüşe Alıştırılması

Kanarya Yavruların Ötüşe Alıştırılması Kanarya yavruları kendi kendilerine yetebilecekleri, yemlenebilecekleri, uçabilecekleri çağa geldiklerinde; sıra, onların..

KANARYA
Kanarya Bakımında Kafes ve Önemi

Kanarya Bakımında Kafes ve Önemi Evinde kanarya beslemeyi düşünen kişi, kanaryayla birlikte bir de kafes alma zorunluluğundadır. İşte bu noktada seçiminde bulunacak..

KANARYA
Kanaryanın Kökeni ve Özgeçmişi

Kanaryanın Kökeni ve Özgeçmişi Kanarya bir Serçegil'dir. Serçe, Fülürya, Yelve, İspinoz, Saka, Ketenkuşu, Kirazkuşu ile aynı aile içindedir. Bilimsel adı Serinus..

KANARYA
Kanarya Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli

Kanarya Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli Yuvasında kanarya beslenmeyi düşünen kişinin ilk sorunu, alacağı kanaryayı nasıl seçeceğidir. Kanarya seçerken göz önünde..