IRKLAR
IRKLAR
Melez Kuşların Bazı Önemli Özellikleri

Melez Kuşların Bazı Önemli Özellikleri Melezleme çiftleşmesinden elde edilen melez yavrular, evcil kanaryalara oranla çok daha çabuk gelişir ve olgunlaşır...

IRKLAR
Seçkin Ötüşlü Soylu Kanaryalar

Seçkin Ötüşlü Soylu Kanaryalar Tüm kanaryalar, güzel sesli, tatlı nağmeli, hoş ötüşlü kuşlardır. Büyük bir öğrenmeye yetenekleri ve taklit becerileri..

IRKLAR
Soylu Kanaryalar

Soylu Kanaryalar Her renkten oluşan renk kanaryaları kümesi içindeki kanaryalar, renk özelliklerinden başka, olağanüstü hiçbir nitelik taşımayan kanaryalardır...

IRKLAR
Renklerine Göre Kanaryalar

Renklerine Göre Kanaryalar Yabani Kanaryalar anlatılırken eğer dikkat edildiyse, bütün bu türler renk açısından bazı ayrıcalıklar göstermekle birlikte, çok..

IRKLAR
Yabani Kanaryalar

Yabani Kanaryalar "Kanaryanın Kökeni ve Özgeçmişi" başlıklı bölümde değindiğimiz gibi, yabani kanaryalar oldukça geniş bir yayılma alanı gösterir. Bunların..

IRKLAR
Evcil Kanaryalar

Evcil Kanaryalar Anavatanlarından uzakta, ama doğanın kucağında yaşantılarını sürdüren yabanıl kanarlayarın atalarından pek büyük ayrıcalıkları..

IRKLAR
Kanarya Irkları – Kanarya Çeşitleri

Kanarya Irkları - Kanarya Çeşitleri Kanarya ırkı olarak 12 adet kanaryaya ait olarak sürülen sektördeki kanaryaları sizlere sunuyoruz. • PADUANER •..

IRKLAR
Kanarya Sözlüğü

Kanarya Sözlüğü ACI: İntevsiz tüy tipi,ince tüy, A tipi tüy,acı sarı tüy,gözeneksiz vücuda yapışık, parlak, üzeri cilalanmış gibi, sulu boya renkleri gibi,..

IRKLAR
Kırmızı Kanaryalarda Renk Hataları

Kırmızı Kanaryalar da Renk Hataları • Uçuş tüylerinde renk (pigmentasyon) eksikliği, • Renk düzensizliği (yamalı renk), • Solgun ve pürüzlü tüy..

IRKLAR
Gloster Kanarya

Gloster Üretimi Eş Seçimi: Genel bilgi olarak öncelikle şunları söyleyebiliriz; Erkek ve dişi kanaryanın sıhhatli olması lazımdır. Sağlıklı bir kanarya..