BAKIM
BAKIM
Kanarya Yavrusunu Elle Besleme

Kanarya Yavrusunu Elle Besleme Ancak ne gibi bir nedenden kaynaklanırsa kaynaklansın anneleri yavrularını beslemezse, sütanne bir dişi kanarya da temin edilememişse bu..

BAKIM
Kanarya Yavruların Beslenmesi

Kanarya Yavruların Beslenmesi Yavruların beslenmesini anneleri üzerine alır. Anne kanarya ağzıyla taşıdığı mamayı küçük yavruların açılan gagalarından..

BAKIM
Kanarya Bakımında Özlü Bilgiler

Kanarya Bakımında Özlü Bilgiler • Kafesin tavandan 1 m. kadar aşağıda ve korunmalı bir yere asılması idealdir. Kafesin yeri, cam önünde, soba ve radyatör yanında,..

BAKIM
Kanarya Mamaları

Kanarya Mamaları Kanaryanın beslenmesine çeşni katmak, almakta olduğu diğer besinlerden sağlayamadıklarını vermek, kanaryada istenilen yönde bazı gelişmeler..

BAKIM
Kanaryaların Beslenmesi

Kanaryaların Beslenmesi Doğada varolan hiçbir canlı, dengeli ve düzenli bir beslenmeden yoksun kaldığında, yaşamı üzerinde bunun olumsuz etkilerini görmekten..

BAKIM
Kanarya Bakımı

Kanarya Bakımı Her canlı varlık gibi kanaryalar da bakım gerektirirler. Çevresindeki tellerle ve duvarlarla doğadan koparılmış bulunan kanarya, kendi gereksinimlerini..

BAKIM
Doğa Kuşları için Mama Tarifi

Doğa Kuşları için Mama Tarifi • 3 Paket Bebe Büskivi • 1 Paket Ülker Büskivi • 2 Paket Şekersiz Galete • 200 GR Tuzsuz Fıstık İçi • 200 GR..

BAKIM
Kanarya Bit İlacı – Vilmectin Vilsan

Kanarya Bit İlacı - Vilmectin Vilsan Kuşlarınızın Sağlığı için Ense İlacıdır Kuşun Ensesine şiringa Yardımı ile 1-2 Damla damlattığınızda 3-4 Ay Kadar..

BAKIM
Kanarya Bakım ve Üretim Programı

Kanarya Bakım ve Üretim Programı OCAK AYI: Henüz daha tam kızgınlaşma belirtilerinin olmadığı bu kış ayında kuşları fazla kızdırmadan erkek dişi ayrı..

BAKIM
Kanarya Bira Mayası ve Kullanımı

Yavru kuşların gelişiminde ve metabolizma güçlendirmesinde yardımcı, hastalık oluşumunun oranını düşürür ve hastalıklara karşı direnç sağlar. Strese bağlı..

1/212